2026. június 2-án a Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium adott otthont a Garabonciás Művészeti Iskolával közösen szervezett házi zongoraversenynek.
A rendezvényt Mészáros Béla, a Garabonciás Művészeti Iskola igazgatója nyitotta meg. Köszöntőjében – miközben maga is izgulhatott saját induló növendékéért – köszönetet mondott a főszervezőknek, Bere Andreának, Komjáthy Melindának, Nagy-Bus Annamáriának, Fábiánné Tassi Gabriellának, a jelenlévő kisdiákokat pedig bátorította.
A versenyzők nagy felkészültséggel és némi izgalommal mutatták be tudásukat, és adták elő kedvenc zeneműveiket. A közönség egy igazán élménydús, jó hangulatú délután részese lehetett, ahol minden egyes produkciót elismerő taps kísért.
A zsűri a növendékeket egyen-egyenként értékelte, kiemelve az egyéni értékeket, majd átadásra kerültek az arany, ezüst és bronz minősítések.
Büszkék vagyunk tanulóinkra. Szívből gratulálunk minden résztvevőnek a sikeres és eredményes szerepléshez!
Köszönjük a felkészítő tanárok munkáját: Bere Andrea, Horváth Andrea, Komjáthy Melinda, Fábiánné Tassi Gabriella, Lukács Éva, Nagy-Bus Annamária
További képek a linkre kattintva tekinthetők meg!
Zongoraverseny az Eötvösben Nyíregyházán
2026. 06. 02. kedd, 00:00