Évzáró vizsga a tuzséri telephelyen

2026. június 03-án a Garabonciás Művészeti Iskola tuzséri telephely növendékei adtak számot a második félév során megszerzett tudásukról. A műsorra a szülők is meghívást kaptak, akik nagy számban képviseltették magukat. A produkciók során felléptek a citerás, énekes és szintetizátor-keyboardot tanuló növendékek, akik nagy lelkesedéssel játszottak a viszonylag hosszú, másfél órás műsor alatt. A szülők örömmel hallgatták végig őket és tapssal jutalmaztak minden fellépő gyereket. A koncert során egyaránt hallhattunk szóló, duó és csoportos produkciókat is, melyben a felkészítő tanárok is közreműködtek. A produkciók után Hidi László és Ferenczi József meglepetés műsorral kedveskedtek a vendégeknek.

Felkészítő tanárok: Aros Lilla Kitti, Balog Mariann, Hidi László és Ferenczi József

További képek a linkre kattintva tekinthetők meg!