Két koncertet is adva zártuk az idei tanévet a Nebuló suliban, azon a helyen, ahol mindig különleges élmény tanítani. Szóló és kamaraprodukciókkal készültünk a tegnapi “ünnepre”. Gratulálunk minden fellépőnek a fantasztikus teljesítményekhez. Találkozunk a jövő tanévben!
Fellépők: Tóth Bercel, Tóth Levente, Hegedűs Tanta Gábor Bence, Kiss Eszter, Kiss Gergő, Czibere Benjamin, Bakó Dávid, Radics Evelin, Molnár Nóra
Felkészítő tanárok: Gulyás Sára, Farkas Péter, Beri Áron