2026. június 12-én a bekecsi telephely növendékei több dalt tanultak meg a tanév során, amelyekből a kedvenceiket elő is adták az év végi koncertünkön, amely nagyon jól sikerült. A következő tanévre már most készülünk új tervekkel, célokkal, dalötletekkel. A kis csapat nagyon szeret énekelni, így a koncert keretében énekeltünk is pár kedvenc dalt a szülők örömére. Elismerő taps kísérte az előadásokat, gratulálok mindenkinek a sikeres koncerthez! Majd egy örömteli fagyizással ünnepeltük meg a sikeres koncertet.
Tanár: Lukács Éva
További képek a linkre kattintva tekinthetők meg!
Évvégi koncert Bekecsen
2026. 06. 12. péntek, 00:00