Versenyeink 2020/2021

Változás a 2020/2021 évi művészeti versenykiírásokban!
2021. január 4.

A kialakult járványhelyzetre való tekintettel az EMMI Köznevelésért Felelős Államtitkársága és a szakmai szervezetek egyetértésével az alapfokú művészeti iskolák, valamint a művészeti szakképzést folytató szakgimnáziumok tanulói részére meghirdetett művészeti versenyek lebonyolítási rendjének változását az alábbi tájékoztatók tartalmazzák:

A lényeg: A kialakult járványügyi helyzetre való tekintettel az EMMI Köznevelésért Felelős Államtitkársága és a szakmai szervezetek egyetértésével a zenei és táncversenyek területi válogatóinak és országos döntőinek lebonyolítási rendszere, megváltozik. Valamennyi verseny a személyes megjelenés helyett digitális formában kerül megrendezésre.
Tovább a teljes cikkre!>>>>

Itt tölthető le a Garabonciás Művészeti Iskola által szervezett V. Országos Elektroakusztikus-Zenei Verseny kiírása>>>