Pém Mihályné

Beosztás: tanár
Telefon: +36702266131
Email: gabriella.pemne@gmail.com

Minden gyermek Isten ajándéka, minden gyermek más, minden gyerekben ajándékok és tehetségek rejtőznek, boldognak érzem magam, és kivételesnek, hogy a tanári pályán dolgozhatok.
A zenei élmény, és a zenei ismeretek mélyen bevésődnek a személyiségbe, és hatásuk a későbbi, egész élet folyamán kihat, és nem lehet előre még azt sem tudni, kiből lesz hivatásos zenész, és kiből nem.
A tudomány még nem tart ott, hogy pontosan le tudja írni, milyen mechanizmusok okozzák egy komolyzenekari koncerten az érzéseket, képeket az emberek fejében. De talán majd egyszer az az idő is eljön, hogy a zene hatásmechanizmusát le tudják jobban írni. De a zene mindig is az emberi élet kísérője, és része volt, és pozitívan hat a lélekre.
Nem idegeskedem tanítás közben, sokat dicsérem a gyerekeket, és minden eredménynek együtt örülünk.
Biztos vagyok benne, hogy a REND-hez való viszonyuk, fegyelmezettségük fejlődik a zenetanulás során, és ennek minden tantárgy tanulása során is hasznát veszik.