Orosz Gábor

Beosztás: tanár
Telefon: +36307576419
Email: oroszgabcsi@gmail.com
Zenélni gyönyörű és nagyszerű dolog, zenét tanítani viszont egyszersmind öröm, de amellett rendkívül felelősségteljes hivatás. S ez a kettő kölcsönösen kiegészíti egymást az életemben.

Tanítványaimat nem csak zenére, de remélem magára az életre is nevelem. Igyekszem azt a tanár diák viszonyt kialakítani, amin keresztül könnyűvé válik a zenetanulás. Hiszem, hogy a személyes példamutatás könnyebbé teszi ezt a fárasztó utat, hisz valamikor az én zenésszé válásomban is meghatározó volt tanáraim személye. A felszabadultság, az öröm és a sikerélmény, amit mi felnőttek is át akarunk élni minden zenével töltött percünkben, a gyerekek számára még inkább fontosak. Törekednünk kell, hogy a gitár órák hangulata, az ott tanultak ezeket a pozitív érzéseket hozzák felszínre.

Ma a tanítás mellett a Miskolc Dixieland Band tagjaként folyamatosan színpadon zenélek. Nem csak szívesen idézem fel zeneiskolai éveimet, de rengeteget táplálkozom is azokból.

Tanít

Miskolc - Székhely