Batári-Kovács Annamária

Beosztás: tanár
Telefon: +36704215972
Email: batarikovacsannamaria@gmail.com

22 év alatt rengeteg fiatal megfordult a kezeim alatt, akikhez mindig pozitívan, segítőkészen álltam.
Soha nem válogattam és nem tettem különbséget a gyerekek között! Hiszem, hogy mindenkihez meg lehet találni azt az utat, amellyel kihozom belőle az ő tudás szintjén a legtöbbet! Akik hozzám járnak, azért jöttek, mert szeretnek táncolni, vagyis egy olyan közös pont, mely közös célt, majd közös eredményeket, közösséget teremthet.
Célom egy olyan nagy család kialakítása, melynek alapja a mozgás, a tánc szeretete.
Ez egy hosszú folyamat, melyben mindenki közösen tanul fegyelmet, alázatot, csapatmunkát.
Nekem nagyapám azt tanította: Mindenért meg kell dolgozni kislányom és csak akkor jutsz egyről a kettőre, ha alázatos vagy és szereted, amit csinálsz!
Én ebben a szellemben próbálom tanítani a diákjaim és kihozni belőlük a maximumot.