Színjáték tanszak

szinjatek

Ha bármelyik mondat illik rád az alábbiak közül, született drámás vagy!
  • Szeretek játszani!
  • Szívesen szerepelnék, játszanék egy színházi előadásban!
  • Szeretem a verseket.
  • Szeretek olvasni.
  • Szeretnék elindulni egy versmondó versenyen, de nem tudom, melyik vers illik hozzám, meg lehet, hogy nem is ismerek sokat?
  • Szeretnék verset mondani és az ünnepi műsorokban szerepelni, de azt mondják rám, hogy nem beszélek elég szépen?
  • Szeretnék egy közösséghez tartozni!
  • Kicsit irigykedve nézek azokra a társaimra, akik pillanatok alatt képesek ismeretlenekkel is beszélgetést kezdeményezni.
  • Sokat hallgatok zenét, és sokszor énekelek otthon. - - - Azt mondják, szép hangom van. Lehet, hogy kezdeni kellene ezzel valamit?
  • Vannak olyan helyzetek, amikor nem tudom, mi lenne a helyes válasz, a helyes reakció. Órákkal később persze eszembe jut?

Ha nem hiszel abban, hogy a tanulás lehet játékos és örömteli, gyere el hozzánk, győződj meg róla!

Színjáték tanszakon beszéd és vers, valamint drámajáték órákon vehetsz részt. A kezdetektől fogva nagy hangsúly fektetünk arra, hogy tanítványaink szépen beszéljék a magyar nyelvet, illetve ismerjék meg és szeressék az irodalmat, a színházat, a művészeteket.

A foglalkozásokon kommunikációs játékokban, gondolkodás- és figyelemfejlesztő játékokban, kreatív zenei gyakorlatokban, emlékezet- és képzeletfejlesztő játékokban lesz részed. Ezek azon kívül, hogy roppant szórakoztatóak, az élet más területein is létfontosságú és hasznosítható, alapvető készségeket és kompetenciákat fejlesztenek.

Lehetőséged lesz arra, hogy részt vegyél egy színpadi produkció létrehozásában, megismerkedhetsz a színház világával.

Tanít

Miskolc - Bársony