Üdvözöljük honlapunkon!

Kedves Látogató!

A honlap készítése legelején azt kérdezte tőlem a szakember: milyen lapot szeretnél? Amelyik rólatok szól, vagy amelyik nektek szól?
Nem volt egyszerű a válasz, mint ahogy a megoldás sem, amit legbelül éreztem: szóljon nekünk, de rólunk is.
A lapunkat úgy szerkesztettünk tehát, hogy az egyoldalú információáramoltatás helyett a kétoldalú kommunkikációra is lehetőséget adjon. Én - erőmtől. időmtől és természetesen érdeklődési körömből adódóan - igyekszem friss információkat feltenni a lapra. Legyen ez a működési területünkön szervezett program, vagy olyan más esemény, amely a növendékeink, a szülők, vagy tanáraink érdeklődésére számot tarthat.  Hogy a lap rólunk is szóljon, kérek  minden kollégát, növendéket, hogy a honlapon elhelyezhető, elhelyezendő képet, információt juttassa el hozzánk, szóljon az személyes sikerről, vagy csoporttal átélt élményről! Kérem, ossza meg velünk! Regisztráljon a lapon, és akkor közvetlenül elérhetővé válik a "Cikk beküldése" felület. De az email-ben hozzánk küldött írásokat, képeket is feltesszük a lapra.
Címünk: garabonciasiskola@gmail.com

Korábbi cikkek a Keresés gomb segítségével találhatók meg.

Köszönettel: Mészáros Béla - igazgató

Garabonciás Művészeti Iskola - A Magyar Művészet Iskolája