Beszámoló 2022 / Miskolc - Herman / Zongora / Knóth Judit

Miskolcon a Herman Gimnáziumban első tanévét kezdte Knóth Judit tanárnő idén. Növendékei játékát láthatjuk a felvételen.

Beszámoló - 2022 / Miskolc-Székhely / Szintetizátor-keyboard / Lukács Éva

Három növendék vizsgakoncertjét láthatják, hallhatják, amely bízunk benne, nagy örömöt ad a hallgatóknak.

Beszámoló - 2022 / Kisgyőr / Szintetizátor-keyboard / Lukács Éva

A kisgyőri növendékek ebben a félévben is jól vették az akadályokat, a beszámoló anyagát minden tanuló elsajátította, több darabot kívülről megtanultak.

Beszámoló - 2022 / Bekecs / Szintetizátor-keyboard / Lukács Éva

A bekecsi telephely növendékei több dalt tanultak meg a félév során, melyből egy kis ízelítőt láthatnak, hallhatnak a hallgatók.

Beszámoló - 2022 / Tiszabezdéd / Szintetizátor-keyboard / Ferenczi József

Tiszabezdéd szintetizátor-keyboard szakos növendékei muzsikálnak a felvételen. Tanáruk Ferenczi József.

Beszámoló - 2022 / Komoró / Szintetizátor-keyboard / Ferenczi József

Komoróban a szintetizátor-keyboard szakon tanuló növendékeink jelen pillanatban megmutatható tudását láthatjuk a felvételen.

Beszámoló - 2022 / Tuzsér / Szintetizátor-keyboard / Ferenczi József

Tuzséron az elektro-akusztikus zenét Ferenczi József tanár úr oktatja a növendékeknek. Az ő előadásukról készült a videó.

Beszámoló - 2022 / Nyírgyháza-Móra / Citera / Aros Lilla

Nyíregyházán a Móra Ferenc Általános Iskolában Aross Lilla népzenész nöbendékeinek beszámolójában gyönyörködhetünk.

Beszámoló - 2022 / Tuzsér / Citera / Aros Lilla

A Tuzséron tanuló népzenész növendékeinket Aross Lilla tanítja. Gratulálunk munkájukhoz!