GMI Alapító Okirat módosítás tervezet-2022

Elérhető a Garabonciás Művészeti Iskola fenntartójának 1/2022 (V. 12) számú határozata, amelyben az iskolát érintő lényeges változásról döntött.

Nyíregyházi citerásaink bemutatkozása az Eszterlánc Óvodában

2022. április 7-én a nyíregyházi Eszterlánc Északi Óvoda Gyermekmosoly Tagintézményben adtak népzenei koncertet az Eötvös telephely citerás és népi énekes diákjai.

Beszámoló 2022 / Miskolc-Bársony / Zongora-Keyboard / Tar Balázs

A Bársony János Általános Iskolában Tar Balázs szintetizátor-keybord tanszakos növendékeinek félévi vizsgáját látjuk a videón.

Beszámoló - 2022 / Miskolc-Székhely / Zongora-Keyboard / Lukács Éva

Minden növendékkel e tanév szeptemberében kezdtük meg közös munkánkat. Várakozáson felül haladtunk, nagyszerű volt minden tanítvánnyal együtt zenélni.

Beszámoló 2022 / Sajókeresztúr / Zongora / Knóth Judit

A sajókeresztúri zongorás növendékeinknek műsora látható a felvételen. Tanáruk Knóth judit.

Beszámoló 2022 / Sajóbábony / Zongora / Knóth Judit

A sajóbábonyi zongorás növendékeinknek műsora látható a felvételen. Tanáruk Knóth judit.

Beszámoló 2022 / Miskolc - Herman / Zongora / Knóth Judit

Miskolcon a Herman Gimnáziumban első tanévét kezdte Knóth Judit tanárnő idén. Növendékei játékát láthatjuk a felvételen.

Beszámoló - 2022 / Miskolc-Székhely / Szintetizátor-keyboard / Lukács Éva

Három növendék vizsgakoncertjét láthatják, hallhatják, amely bízunk benne, nagy örömöt ad a hallgatóknak.

Beszámoló - 2022 / Kisgyőr / Szintetizátor-keyboard / Lukács Éva

A kisgyőri növendékek ebben a félévben is jól vették az akadályokat, a beszámoló anyagát minden tanuló elsajátította, több darabot kívülről megtanultak.