Garabonciás módra - Tuzsér / Ferenczi József / szintetizátor-keyboard

Nyilvánvaló már számunkra, hogy ebben a járványhelyzetben szükség van az innovációra. Ez a videósorozat nem csak azért fontos, hogy egyfajta összesítést adjon az iskolánk pedagógusainak mindennapi áldozatos munkájáról, hanem évekkel később összehasonlítható legyen a gyerekek fejllődése.

Garabonciás módra - Komoró / Ferenczi József / szintetizátor-keyboard

A sokadik videó elkészítése után is nagy boldogság hallgatni ezeket a muzsikusokat!

Garabonciás módra - Tiszabezdéd / Ferenczi József / szintetizátor-keyboard

Hallgatva a tiszabezdédi szintiseket, azt kell mondjam Ferenczi József kiváló zenészekké neveli a rábízott növendékeket.

Garabonciás módra - Kisvárda / Pokol Miklós / citera, népi ének

Pokol Miklós keze alatt igazi zenészekké válnak a növendékek! :-)

Garabonciás módra - Kisvárda / Pokol Miklós / szintetizátor-keyboard

Pokol Miklós keze alatt igazi zenészekké válnak a növendékek! :-)

Garabonciás módra - Kisgyőr / Szatmárié Csécsi Andrea / népzenei ismeretek

Kisgyőrben az apróságok a népzene világába kóstolhatnak bele Szatmáriné Csécsi Andrea kalauzolásával.

Garabonciás módra - Nyítegyháza-Eötvös / Duliczki Tamás / szintetizátor-keyboard

Iskolánkban folyó művészeti nevelés szép példája a Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnáziumban Duliczki Tamás által történő szintetizátor-keyboard oktatás. Növendékei örömére és az iskolák büszkeségére válik munkájuk. Ebbe pillanthatunk bele Duliczki Tamás által felvett és összevágott anyag révén. Köszönet érte!

Garabonciás módra - Nyíregyháza-Arany / Dósa Mihály / szintetizátor-keyboard

Dósa Mihály Nyíregyházán az Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégiumban működő telephelyünkön tanít keyboardot. A videón növendékei játékában gyönyörködhetünk.

Garabonciás módra - Sajóbábony-Sajókeresztúr / Hódi Klára / zongora, citera, ének

Hódi Klára két heylszínen több tanszakon oktat. A 2020/2021-es tanév első félévében végzett munkájukba pillanthatunk bele a videó segítségével.