Beszámoló 2022 / Miskolc-Herman / Zongora / Knóth Judit

Knóth Judit kolléganőm két éve tanít a Herman Ottó Gimnáziumban Miskolcon. Növendékeinek élményszerű játékát elnézve azt gondolom, eredményesen. Gratulálok a növendékek játékához, és Judit munkájához is!

2022 év végi koncert / Kisvárda / Pokol Miklós

Pokol Miklós kollégánk év végi koncertjét érdemes végig nézni minden zenét tanító művésztanárnak!

Online alapvizsga - 2022

2022.06.11-én hét növendékünk tett online művészeti alapvizsgát. A vizsgáról készült dokumentumok alább elérhetőek.

Pedagógusok jelentkezését várjuk

A Garabonciás Művészeti Iskola a 2022/2023-as tanévre betöltetlen álláshelyeire pedagógust keres B.-A.-Z. megyei és Sz.-Sz.-B. megyei telephelyeire. Betöltetlen álláshelyek:Miskolc és környéke, Nyíregyháza és környéke, Kisvárda és környéke telephelyeken.

Hamza Alex kiemelt nívódíjban részesült Sándorfalván

A Sándorfalvi Elektronikus-zenei Találkozó és Versenyen Hamza Alex I. helyezést (kiemelt nívódíj) ért el.

Danku Gábor kiemelt nívódíjban részesült Sándorfalván

A Sándorfalvi Elektronikus-zenei Találkozó és Versenyen a Nyíregyházi Arany János Gimnázium tanulója, Danku Gábor A/6 osztályos diákunk, IV. korcsoportban a kitűnő, I. helyezést (kiemelt nívódíj) ért el.

1 százalék-2021

Kérjük, hogy támogassa adója 1 %-val iskolánk alapítóját! Közös Forrás Alapítvány 18423798-1-05

Szép siker a Krétakör Művészeti Versenyen

Szép seikert értek el növendékeink a Bíborka Alapfokú Művészeti Iskola által szervezett Krétakör művészeti versenyen. Zongorásaink közül az Ek korosztályban Szőke Dóra arany, illetve Kovács Alíz ezüst minősítést, az A2 korosztályban pedig Novák János ezüst minősítést szerzett.

Dupla Arany a Tűzliliomnak

A Tűzliliom Együttes a Vass Lajos Népzenei Verseny elődöntőjén gyermek-ifjúsági kategóriában Vass Lajos Arany fokozatot értek el, így tovább jutottak a középdöntőbe. A KÓTA Aranypáva Országos Népzenei Minősítőjén Arany fokozatot nyert el az együttes.