Jelentkezés a 2021/2022-es tanévre

Jelentkezz a Garabonciás Művészeti Iskola programjaira! Légy te is Garabonciás Diák!

2021/2022-es tanév munkaterve

A Garabonciás Művészeti Iskola 2021/2022-es munkatervének tervezete elkészült. Véleményezésre, elfogadásra itt van lehetőség!

Beszámoló 2021 - Napkor - Néptánc

Napkoron a néptáncos élet a Mákvirág Néptáncegyüttes és utánpótlés csapatai - Mákovi, Mákszemek - munkájának eredményeképpen mindig magas színvonalon létezett. Tanárunk - Balogh Tamás - évtizedek óta szívvel-lélekkel dolgozik azon, hogy az itt felnövő táncosokból igazi hagyománytisztelő felnőttek váljanak.

Beszámoló 2021 - Kisgyőr - Népi játékok

A 2020-2021-es tanévben tanultakról láthatunk egy kis összeállítást a kisgyőri apróságok műsorában. A fiatalok a népdalok világába kóstolhatnak bele Rasztóczky Emese segítségével.

Beszámoló 2021 - Kisgyőr - Népzenei ismertetek

A 2020-2021-es tanévben tanultakról láthatunk egy kis összeállítást a kisgyőri apróságok műsorában. A fiatalok a népzene világába kóstolhatnak bele Szatmáriné Csécsi Andrea munkája révén.

Pedagógusnapi köszöntő

Sok szeretettel osztom meg a mellékelt videót, amelyben Dr. Szabóné Bugán Ágnes kolléganőm növendékei köszöntik a pedagógusokat. A magam szerény eszközeivel köszöntöm én is kollégáimat, társaimat e napon! Kívánok nekik erőt, kitartást a mindennapi küzdelemben, és lelket, hogy ezt a küzdelmet mielőbb élményként lássák!

Pedagógusokat keresünk

A Garabonciás Művészeti Iskola a 2021/2022-es tanévre betöltetlen álláshelyeire pedagógust keres B.-A.-Z. megyei és Sz.-Sz.-B. megyei telephelyeire. Betöltetlen álláshelyek:Miskolc és környéke,Nyíregyháza és környéke,Kisvárda és környéke telephelyeken

Egy százalék esély - 1% támogatás

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa iskolánk alapítványát! Név: Közös Forrás Alapítvány Adószám: 18423798-1-05

Farsang Napkoron

Farsang alkalmából 2021. február 2-án a Bakos banda segítségével egy vidám délelőttöt töltöttünk együtt a Napkori Napsugár Óvoda gyerekeivel.