Közös néptáncpróba

2022 tavaszán már két alkalommal dolgozott együtt az Igrice Néptáncegyüttes Ifi csoportja és a Mákvirág néptánccsoport hétvégi próba keretében közös táncanyag tanulása céljából.

Jósavárosi farsang

2022. február 26-án az Együtt a családért kulturális egyesület, a Mákvirág néptánccsoport és az Igrice néptáncegyüttes közös szervezésében a Bakos banda kíséretében hagyományteremtő szándékkal farsangi felvonulást szerveztünk.

Beszámoló - 2022 / Napkor / Néptánc-2 / Balogh Tamás

Napkoron Balogh Tamás kollégánk évtizedek óta neveli a néptánc szeretetére, a néphagyomány őrzésére a fiatalokat. A Mákvirágok Néptánccsoport előadásában Kótaji csárdást látunk.

Beszámoló - 2022 / Napkor / Néptánc-1 / Balogh Tamás

Napkoron Balogh Tamás kollégánk évtizedek óta neveli a néptánc szeretetére, a néphagyomány őrzésére a fiatalokat. A Mákszemek előadásában játékfűzést látunk: "Sétálunk, sétálunk" címmel.

Diótörő - Bársony Karácsonyi műsor

A Bársony János Általános Iskolában tanuló növendékeink közös összefogással vitték színre a Diótörő témáját 2021 karácsonyán. Hálás köszönet a színdarabban résztvevő valamennyi növendéknek, felkészítő tanáraiknak!

Mikulásvárás Sajóvámoson

Moderntáncosaink - Vályi Rita tanárnő vezetésével - az ünnepekre készülvén bepillantást engedtek munkájukba.

Luca napi műsor - 2021-12-13 / Miskolc - Bársony

A Bársony János Általános Iskola hagyományőrzői - a Garabonciás Művészeti Iskola néptáncosai, népzenészei - által megelevenített Luca napi szokásokból készítettek ünnepi műsort Dulibán-Grajz Andrea és Hornyákné Gál Andrea tanárnők felkészítésével.

Mikulás-tánc / Sajóhídvég

Iskolánk tanára - Vályi Rita - ebben az évben kezdte tanítani a sajhídvégi tanulókat táncra. Mind a koreográfia, mind a tanulók tánctudása reménykeltő! Gratulálok! A profi videófelvételért pedig óriási köszönet!

Garabonciás őszi bál - 2021

Garabonciás Őszi Bál címmel nagysikerű rendezvényét a Garabonciás Művészeti Iskola a nyíregyházi Eötvös és Arany telephelyeinek diákjai részvételével.