Beszámoló 2022 / Sajóhídvég / Time of my life / Vályi Rita

A videóban a Sajóhídvégen moderntáncot tanuló lányok "Time of my life" c. koreográfiáját látjuk.

Beszámoló 2022 / Sajóhídvég / Latin tánc / Vályi Rita

A videóban a Sajóhídvégen moderntáncot tanuló lányok "Latin tánc" c. koreográfiáját látjuk.

Beszámoló 2022 / Sajóvámos / Time of my life / Vályi Rita

A videóban a Sajóvámosi moderntáncot tanuló kicsi lányok "Time of my life" c. koreográfiáját látjuk.

Beszámoló 2022 / Sajóhídvég / Macarena dance / Vályi Rita

A videóban a Sajóhídvégen moderntáncot tanuló lányok "Macarena dance" c. koreográfiáját látjuk.

Beszámoló 2022 / Sajóvámos / Macarena / Vályi Rita

A videóban a Sajóvámoson moderntáncot tanuló nagylányok "Macarena" c. koreográfiáját látjuk.

Online alapvizsga - 2022

2022.06.11-én hét növendékünk tett online művészeti alapvizsgát. A vizsgáról készült dokumentumok alább elérhetőek.

Pedagógusok jelentkezését várjuk

A Garabonciás Művészeti Iskola a 2022/2023-as tanévre betöltetlen álláshelyeire pedagógust keres B.-A.-Z. megyei és Sz.-Sz.-B. megyei telephelyeire. Betöltetlen álláshelyek:Miskolc és környéke, Nyíregyháza és környéke, Kisvárda és környéke telephelyeken.

1 százalék-2021

Kérjük, hogy támogassa adója 1 %-val iskolánk alapítóját! Közös Forrás Alapítvány 18423798-1-05

Beszámoló 2022 / Nyíregyháza - Móra / Kis-Igrice Néptáncegyüttes / Fabu Bettina-Tóth Bence

Kissé megkésve, de annál nagyobb örömmel teszem közkinccsé a nyíregyházi néptáncosaink videóit!