Vezetői önértékelés - a szülők elégedettségét mérő kérdőív

Az intézményvezető munkájáról az intézményünkben tanuló növendékek szülei az alábbi űrlap kitöltésével mondhatnak véleményt. Várjuk a válaszaikat!

Pótvizsga időpontja 2020.08.31

A pótvizsgára való jelentkezés határideje: minden év június 30. A vizsgákra való jelentkezés módja: az alábbi űrlap kitöltésével lehetséges. Vizsgára jelentkezhet a tanuló, de a tanuló nevében jelentkezhet a szülő, vagy a főtárgytanár.

Digitális tankönyvek az iskolák 1-2. osztályai számára

A Nyíregyházi Egyetem Zenei Intézetének munkatársai az EFOP-3.4.3-16-2016-00018 azonosító számú ?Tudásfejlesztés és ?hasznosítás a Nyíregyházi Egyetemen? pályázat keretében A néphagyományokon alapuló ének-zenei iskolai gyakorlat megújítása témában digitális tankönyveket fejlesztettek az iskolák alsó évfolyamai számára.

GMI Alapító Okirat módosítás - 2020

A fenti linkről letölthető a Garabonciás Művészeti Iskola Alapító Okiratának 2019.05.15-i módosítás tervezete, amely módosítás a bevezetendő új tanszakok miatt szükséges.

Online jelentkezés a 2020/2021-es tanévre

A digitális munkarend az adaminisztrációs munkát is érinti. Nem tudjuk papír alapon beszedni a jelentkezés lapokat, szülői nyilatkozatokat, amellyel a következő tanévben való részvételt tudjuk biztosítani. Arra kérem Önöket, hogy töltsék ki az erre a célra rendszeresített űrlapot, amely teljes mértékben helyettesíti az eddig rendszeresített papír alapú dokumentumot.

A digitális oktatás elindult!

Kollégáinkra nagyon büszke vagyok, mert ebben a helyzetben is erejüket megfeszítve dolgoznak azon, hogy a gyerekeknek "élvezetes" tudást adhassanak át!

Tájákoztató szülőknek, diákoknak

Iskolánkban a digitális tanrendre való áttérés folyamatos. Kérünk mindenkit, kövesse iskolánk honlapján közzétett tájékoztatókat!

Digitális oktatás a koronavírus járvány miatt

Digitális munkarend bevezetésére került sor. A rendkívüli állapot lezártáig az iskolában a személyes részvétellel járó oktatás szünetel.

Első Garabonciás Őszi Forgatag

2019.10.24-én hagyományteremtő céllal került megrendezésre Nyíregyházán az Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnáziumban az I. Garabonciás Őszi Forgatag.