Pedagógusokat keresünk

A Garabonciás Művészeti Iskola a 2021/2022-es tanévre betöltetlen álláshelyeire pedagógust keres B.-A.-Z. megyei és Sz.-Sz.-B. megyei telephelyeire. Betöltetlen álláshelyek:Miskolc és környéke,Nyíregyháza és környéke,Kisvárda és környéke telephelyeken

Egy százalék esély - 1% támogatás

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa iskolánk alapítványát! Név: Közös Forrás Alapítvány Adószám: 18423798-1-05

Garabonciás módra - Harsány / Sólyom Ferenc / Grafika

Harsányban Sólyom Ferenc grafika foglalkozásai jelenítik meg az iskolánk tevékenységét. Irígylem növendékeit. Velem valahogy senki nem hitette el, hogy amit látok, vagy elképzelek, azt le is tudom rajzolni, festeni. Pedig ez is - mint a zene szeretete - minden kisgyerekben mélyen gyökerezik.

Garabonciás módra - Nyíregyháza-Eötvös / Opre Edina / grafika

Nyíregyházán az Eötvös József Gyakorló Általános Iskolában működő grafika tanszakunk mindennapi munkájáról, a gyerekek alkotásairól készített nagyszerű videót tanáruk: Opre Edina. Gratulálok mindenért!

Változás a 2020/2021 évi művészeti versenykiírásokban!

A kialakult járványügyi helyzetre való tekintettel az EMMI Köznevelésért Felelős Államtitkársága és a szakmai szervezetek egyetértésével a zenei és táncversenyek területi válogatóinak és országos döntőinek lebonyolítási rendszere, megváltozik. Valamennyi verseny a személyes megjelenés helyett digitális formában kerül megrendezésre.

Növendékeink állapotfelmérése 2020

Még 2011-ben a TÁMOP-3.4.3 pályázat során kidolgoztunk egy saját felmérési rendszert a növendékeink testi-lelki-szellemi állapotáról, amelyet egy fejlesztési program elején (bemeneti értékelés) és végén (kimeneti értékelés) is elkészítettünk. Pedagógia tevékenységünk fejlesztése céljából készült ez az átfogó vizsgálat, amely során legalább 5 tanéven keresztül dokumentáljuk a hozzánk járó növendékek ezirányú vizsgálatainkat.

Általános magatartási szabályrendszer

Az Operatív Törzs által összeállított általános szabályrendszerrel segíti a helyes magatartási szabályok betartását.

Járványügyi kérdőív

A kialakult járványügyi helyzet miatt szükséges beszerezni a szülőktől a Garabonciás Művészeti Iskola keretein belül szervezett alapfokú művészetoktatásban való részvételéhez a járványügyi kérdőívet.

Intézkedési terv a 2020/2021. tanévben a köznevelési intézményekben a járványügyi készenlét idején alkalmazandó eljárásrendről

Az Emberi Erőforrások Minisztériumának idevonatkozó dokumentuma alapján elkészítettem az iskolánk Intézkedési tervét a 2020/2021. tanévben a köznevelési intézményekben a járványügyi készenlét idején alkalmazandó eljárásrendről.