Beszámoló 2022 / Nyíregyháza-Eötvös / Grafika / Opre Edina

A 2021-2022-es tanévben tanultakról készült ez az összeállítást amely a Nyíregyháza-Eötvös telephely grafikásainak munkáját mutatja be. Tanáruk Opre Edina.

Beszámoló - 2022 / Harsány / Grafika / Sólyom Ferenc

Harsányban Sólyom Ferenc vezette lelkes kis csapat munkáiból készült ez a rövid videó, amely egy kis összegzést ad a 2021/2022-es tanév első félévének néhány sikeres alkotásáról.

Ünnepváró

Harsányban Sólyom Ferenc kollégánk Mikulás napi grafika foglalkozásának pillanataiba nézhetünk be a videó segítségével.

Diótörő - Bársony Karácsonyi műsor

A Bársony János Általános Iskolában tanuló növendékeink közös összefogással vitték színre a Diótörő témáját 2021 karácsonyán. Hálás köszönet a színdarabban résztvevő valamennyi növendéknek, felkészítő tanáraiknak!

Karácsonyi gyertyák

Szabó Annamária vezetésével növendékeink a Bársony János Iskolában így készültek idén az ünnepre.

Garabonciás őszi bál - 2021

Garabonciás Őszi Bál címmel nagysikerű rendezvényét a Garabonciás Művészeti Iskola a nyíregyházi Eötvös és Arany telephelyeinek diákjai részvételével.

Jelentkezés a 2021/2022-es tanévre

Jelentkezz a Garabonciás Művészeti Iskola programjaira! Légy te is Garabonciás Diák!

2021/2022-es tanév munkaterve

A Garabonciás Művészeti Iskola 2021/2022-es munkatervének tervezete elkészült. Véleményezésre, elfogadásra itt van lehetőség!

Beszámoló 2021 - Nyíregyháza-Eötvös - Grafika

Opre Edina kolléganőm készítette ezt a remek kis filmet arról, hogyan telt a 2020/2021-es tanév második féléve a csoportjával.