Versenyek az alapfokú művészeti iskolák részére

Az alapfokú művészeti iskolák tanulói számára meghirdetett versenyen az alapfokú művészeti iskolákkal tanulói jogviszonyban álló növendékek vehetnek részt. Részletek: https://www.oktatas.hu/kozneveles/tanulmanyi_versenyek_/muveszeti_versenyek/versenykiiras

Harsányi siker a Magyar vagyok... Határok nélkül c. rajzpályázaton

Trianon 102 éves gyásznapja és a Magyar Összefogás Ünnepe alkalmából előtte nap 2022. június 3-án a Komlóstetői Általános Iskola hagyományosan meghirdetett "Magyar vagyok... Határok nélkül" rajzpályázatának díjkiosztó és kiállításmegnyitó ünnepségén vettünk részt.

Online alapvizsga - 2022

2022.06.11-én hét növendékünk tett online művészeti alapvizsgát. A vizsgáról készült dokumentumok alább elérhetőek.

1 százalék-2021

Kérjük, hogy támogassa adója 1 %-val iskolánk alapítóját! Közös Forrás Alapítvány 18423798-1-05

GMI Alapító Okirat módosítás tervezet-2022

Elérhető a Garabonciás Művészeti Iskola fenntartójának 1/2022 (V. 12) számú határozata, amelyben az iskolát érintő lényeges változásról döntött.

Díjátadó a könyvtárban

A díjazott pályamunkákból nyílt kiállítás a költészet napján, 2022.04.11-én, amelyen Varga Andrea alpolgármester adta át a jutalmakat Bűti Amira Bianka (4.b) különdíjasnak és Vitkolczi Luca Lili (4.b) első helyezettnek.

Grafikás arcképcsarnok

A galériában szereplő képek tulajdonképpen “skiccek” amelyek kb. öt perc alatt készült gyors pillanatképek , szénnel készült portrék. Megjegyzés: a gyerekek először használtak szenet.

Beszámoló 2022 / Nyíregyháza-Eötvös / Grafika / Opre Edina

A 2021-2022-es tanévben tanultakról készült ez az összeállítást amely a Nyíregyháza-Eötvös telephely grafikásainak munkáját mutatja be. Tanáruk Opre Edina.

Beszámoló - 2022 / Harsány / Grafika / Sólyom Ferenc

Harsányban Sólyom Ferenc vezette lelkes kis csapat munkáiból készült ez a rövid videó, amely egy kis összegzést ad a 2021/2022-es tanév első félévének néhány sikeres alkotásáról.