Jelentkezés dokumentumai

Az oldalon minden - az iskolai élettel kapcsolatos - dokumentum megtalálható és letölthető.

A jelentkezés/kimaradás dokumentumai

Térítési díj mértéke

teritesi_dij_2019

Családi kedvezmény

10% - 10% kedvezményt biztosítunk gyerekenként azon családok számára, akiknek gyermekei közül kettő, vagy több is a Garabonciás Művészeti Iskola növendéke.

A tandíj mértéke

A tandíj fizetés mértéke a szakmai feladatra - a tanévkezdéskor számított - folyó kiadások egy tanulóra jutó hányada, de azt nem haladhatja meg.

• A tandíj zeneművészeti ágon évi 240 000 Ft.
  • Egyéb művészeti ágban a tandíj összege 120 000 Ft.
  • Az előképző évfolyamokon a művészeti ágra érvényes tandíj felét kell fizetniük.
  • Második tanszak esetén a tandíj mértéke évi 40 000 Ft. Egyéni (hangszeres) tanszak második tanszaknak nem választható!
A térítési díj+művészeti hozzájárulás együttes összegét iskolánk alapítványára kérjük utalni az alábbi számlaszámra:
- 12046119-01575740-00100002
- A közleményben kérjük feltüntetni a növendék 11 jegyű tanulóazonosítóját + alapítványi támogatás