Digitális oktatás a koronavírus járvány miatt

Digitális munkarend bevezetésére került sor. A rendkívüli állapot lezártáig az iskolában a személyes részvétellel járó oktatás szünetel.

2020.02.10 Pillanatképek a Mórás grafikásaink életéből

Nem telt eseménytelenül a 2019/202-as tanév első féléve. Ebből a forgatagos, eseménydús pár hónapból egy kis izelítőt olvashatnak alább.

2020.02.01 Nyíreghyházi citerásaink sikere

Iskolánk két növendéke Jenei Petra és Tóth Petra népi hangszer kategóriában duóban indulta a Nyíregyházi Egyetem Zenei Intézetének versenyén, ahol 3. helyzést értek el.

2020.01.24 Félévi vizsga Sajókeresztúron

A Sajókeresztúri Eötvös József Általános Iskola telephelyén a Garabonciás Művészeti Iskola zongorát és magánéneket tanuló növendékei 2020.01.24-én tették le a félévi vizsgájukat.

2020.01.23 Félévi vizsga a Garabonciás Művészeti Iskolában

2020. január 23-án Lukács Éva, Orosz Gábor és Tar Balázs kolléga tanítványai adtak számot tudásukról a bizottság előtt.

Adventi szolgálat / Tűzliliom Együttes

A nyíregyházi Eötvös telephely Tűzliliom Együttese 2019 decemberében számos felkérésnek tett eleget, karácsonyváró koncertsorozatot adott Nyíregyháza több pontján.

Önkéntesek ültettek facsemetéket Nyíregyházán, a Sóstói-erdőben

Nyíregyházán, a Sóstói úti felüljáró melletti területen tavaly ősszel végzett erdőfelújítást a NYÍRERDŐ Zrt. Nyíregyházi Erdészete. A vegetációs időszakban valamilyen okból elpusztult csemetéket pótolni kell, ebben a munkában vettek részt a napokban a helyi önkéntesek. Voltak közöttük olyanok, akik már sokszor vettek részt ilyen programon, de akadt olyan is, aki először ?segített? az erdészeknek.

Első Garabonciás Őszi Forgatag

2019.10.24-én hagyományteremtő céllal került megrendezésre Nyíregyházán az Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnáziumban az I. Garabonciás Őszi Forgatag.

Garabonciás Művészeti Alapvizsga

2019. 06. 19-én tartottuk művészeti alapvizsgánkat, melyre minden tanszakról érkeztek A6 évfolyamú növendékek!