Garabonciás módra - Bársony / Dulibán-Grajz Andrea / néptánc

A Bársony János Általános Iskolában Dulibán-Grajz Andrea néptáncot, Hornyákné Gál Andrea citerát, népi furulyát oktat. A Luca napi műsort Dulibán-Grajz Andrea állította össze, tanítottta be. A népzenészek közreműködésével létrejött műsorhoz gratulálok!

Garabonciás módra - Tuzsér / Galambosné Kiss Erzsébet / zongora

Tuzséron Galambosné Kiss Erzsébet tanít zongorát. Növendéke játékában gyönyörködhetünk.

Garabonciás módra - Nyíregyháza-Eötvös / Komjáthy Melinda / zongora

Nyíregyházán az Eötvös József Gyakorló Általános Iskolában Komjáthy Melinda oktat zongorát. Növendékeinek játékában gyönyörködhetünk az alábbi videóban.

Garabonciás módra - Tuzsér / Uhrin Klára / citera

Tuzséron Uhrin Klára oktat népi hangszereket, citerát, népi furulyát. Növendékeinek munkájába pillanthatunk bele az alábbi videóra kattintva.

Garabonciás módra - Miskolc-Székhely / Orosz Gábor / gitár

Miskolcon a Garabonciás Művészeti Iskola székhelyén Orosz Gábor tanít gitárt. Növendékei játszanak az alábbi videón.

Garabonciás módra - Sajóhídvég / Marincsák Réka / társastánc

Sajóhídvégen Marincsák Réka társastánc oktatónk egy-két pillanatfelvétel erejéig megmutatta hogyan is néz ki egy táncóra.

Garabonciás módra - Bekecs / Krucsainé Somogyi Éva / szintetizátor-keyboard

Bekecsen Krucsainé Somogyi Éva szintetizátor-keyboardot oktat évek óta. Növendékei játszanak az alábbi videókon.

Garabonciás módra - Bársony / Hoskó Orsolya / színjáték

A tanév első félévének legnagyobb rendezvénye a karácsonyi műsor volt a színjátszók számára. A Bársony János Általános iskolában három művészeti ág tanárai-diákjai összmunkájából született ez a csodálatos műsor.

Garabonciás módra - Napkor / Balogh Tamás / néptánc

A Napkoron működő néptáncosok tanára Balogh Tamás két rövid kis videóval megmutatta nekünk, hogy a néptáncóra milyen is valójában a hétköznapokban.