Tavaszi hangverseny

A nyíregyházi Eszterlánc Északi Óvoda Gyöngyszem Tagintézményébe kaptak meghívást a népzenész és zongorát tanuló növendékeink. 23 fővel léptek fel a Garabonciás Iskola tanulói egyéni és csoportos produkciókkal.

Anthill zenekar - Kisvárda

Iskolánk növendékeiből álló zenekar felvételeit osztom meg sok szeretettel itt is. Felkészítő tanár: Pokol Miklós

Garabonciás Népzenei Verseny - 2023

2023. március 31-én tartottuk meg iskolánk népzenei versenyének döntőjét. A különböző telephelyek, tanárok diákjai közül 22 növendék szerepelt a megmérettetésen.

19. Móra-Garabonciás Regionális Gyermek Szóló Néptánc Találkozó

2023.03.31 eseménydús nap volt számunkra. Fabu Bettina és Tóth Bence kollégáink az Igrice Néptáncegyüttes segítségével sikeresen lebonyolították a Móra napok egyik rendezvényeként a Móra-Garabonciás Regionális Gyermek Szóló Néptánc Találkozót.

Elűzték a telet a Jósavárosban

Szombaton télűző felvonulást és kiszebáb égetéssel egybekötött farsangi mulatságot tartottak a Jósavárosban.

Néptáncosok félévi bemutatója Napkorról

Mákvirág méptánccsoport - Kéki csárdás

Zenészeink félévi bemutatói: Bekecs, Kisgyőr, Miskolc-Székhely, Miskolc-Bársony, Sajóbábony

A félév lezárásaként a zenészeink megmutatták szüleik előtt, mennyit tanultak ebben a félévben. A galériákban található képek, leírásokban bővebb információ olvasható.

Anthill zenekar - 2022 karácsony

Az Anthill zenekar a Vári Emil Általános Iskola karácsonyi műsorában vett részt, ahol a zenei betétek előadásában működtek közre 2022. december 20-án. Másnap 2022. december 21-én a városközpontban megrendezett karácsonyi műsorban adtak negyven perces műsort karácsonyi dalokból összeállítva, nagy sikerrel.

Moderntáncosok fellépései - 2022 karácsony

Az alábbi videókban Vályi Rita kollégánk moderntáncosait láthatjuk, akik az iskolai karácsonyi műsorokban szerepeltek.