Tűzliliom Együttes - Karácsony 2020

A felvételeken az Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium garabonciás növendékeiből alakult Tűzliliom Együttes karácsonyi online koncertje látható. Vezetője Dr. Szabóné Bugán Ágnes.

Növendékeink állapotfelmérése 2020

Még 2011-ben a TÁMOP-3.4.3 pályázat során kidolgoztunk egy saját felmérési rendszert a növendékeink testi-lelki-szellemi állapotáról, amelyet egy fejlesztési program elején (bemeneti értékelés) és végén (kimeneti értékelés) is elkészítettünk. Pedagógia tevékenységünk fejlesztése céljából készült ez az átfogó vizsgálat, amely során legalább 5 tanéven keresztül dokumentáljuk a hozzánk járó növendékek ezirányú vizsgálatainkat.

Általános magatartási szabályrendszer

Az Operatív Törzs által összeállított általános szabályrendszerrel segíti a helyes magatartási szabályok betartását.

Járványügyi kérdőív

A kialakult járványügyi helyzet miatt szükséges beszerezni a szülőktől a Garabonciás Művészeti Iskola keretein belül szervezett alapfokú művészetoktatásban való részvételéhez a járványügyi kérdőívet.

Intézkedési terv a 2020/2021. tanévben a köznevelési intézményekben a járványügyi készenlét idején alkalmazandó eljárásrendről

Az Emberi Erőforrások Minisztériumának idevonatkozó dokumentuma alapján elkészítettem az iskolánk Intézkedési tervét a 2020/2021. tanévben a köznevelési intézményekben a járványügyi készenlét idején alkalmazandó eljárásrendről.

2020-2025 közötti vezetési program elfogadása

Ezúton bocsátom a nyilvánosság elé a Garabonciás Művészeti Iskola 2020-2025-ös időszakára készített vezetési programomat.

Vezetői önértékelés - a szülők elégedettségét mérő kérdőív

Az intézményvezető munkájáról az intézményünkben tanuló növendékek szülei az alábbi űrlap kitöltésével mondhatnak véleményt. Várjuk a válaszaikat!

Pedagógusokat keresünk

A Garabonciás Művészeti Iskola a 2020/2021-es tanévre betöltetlen álláshelyeire pedagógust keres B.-A.-Z. megyei és Sz.-Sz.-B. megyei telephelyeire. Betöltetlen álláshelyek:Miskolc és környéke,Nyíregyháza és környéke,Kisvárda és környéke telephelyeken

Pótvizsga időpontja 2020.08.31

A pótvizsgára való jelentkezés határideje: minden év június 30. A vizsgákra való jelentkezés módja: az alábbi űrlap kitöltésével lehetséges. Vizsgára jelentkezhet a tanuló, de a tanuló nevében jelentkezhet a szülő, vagy a főtárgytanár.