Garabonciás módra - Nyíregyháza-Arany / Dósa Mihály / szintetizátor-keyboard

Dósa Mihály Nyíregyházán az Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégiumban működő telephelyünkön tanít keyboardot. A videón növendékei játékában gyönyörködhetünk.

Garabonciás módra - Sajóbábony-Sajókeresztúr / Hódi Klára / zongora, citera, ének

Hódi Klára két heylszínen több tanszakon oktat. A 2020/2021-es tanév első félévében végzett munkájukba pillanthatunk bele a videó segítségével.

Garabonciás módra - Sajóbábony-Sajókeresztúr / Knóth Judit / zongora

Knóth Judit két helyszínen is oktat zongorát. Sajóbábonyban és Sajókeresztúron. Mindkét iskolában remek muzsikuspalántákat nevel. Az ő műsoruk látható az alábbi videón.

Garabonciás módra - Miskolc / Mészáros Béla / gitár

Vezetőként fontosnak tartom, hogy példamutatással segítsem kollégáim munkáját. Példát abban kívánok mutatni, hogy jókedvű zenészeket nevelek, akik örömmel muzsikálnak.

Garabonciás módra - Miskolc / Lukács Éva / szintetizátor-keyboard

Lukács Éva Miskolcon az iskola székhelyén is oktat szintetizátor-keyboardot. Növendékeinek játékában gyönyörködhetünk a videóra kattintva!

Garabonciás módra - Kisgyőr / Lukács Éva / szintetizátor-keyboard

Kisgyőrben Lukács Éva képviseli a művészeti oktatást a garabonciás színekben. Szintetizátor-keyboard szakos növendékei játszanak a felvételeken.

Garabonciás módra - Nyíregyháza-Móra / Aros Lilla / citera, zongora

A Móra Ferenc Általános Iskolában Aros Lilla tanít citerát, zongorát. Növendékei muzsikálnak a felvételeken.

Garabonciás módra - Bársony / Dulibán-Grajz Andrea / néptánc

A Bársony János Általános Iskolában Dulibán-Grajz Andrea néptáncot, Hornyákné Gál Andrea citerát, népi furulyát oktat. A Luca napi műsort Dulibán-Grajz Andrea állította össze, tanítottta be. A népzenészek közreműködésével létrejött műsorhoz gratulálok!

Garabonciás módra - Tuzsér / Galambosné Kiss Erzsébet / zongora

Tuzséron Galambosné Kiss Erzsébet tanít zongorát. Növendéke játékában gyönyörködhetünk.