Garabonciás módra - Tuzsér / Uhrin Klára / citera

Tuzséron Uhrin Klára oktat népi hangszereket, citerát, népi furulyát. Növendékeinek munkájába pillanthatunk bele az alábbi videóra kattintva.

Garabonciás módra - Miskolc-Székhely / Orosz Gábor / gitár

Miskolcon a Garabonciás Művészeti Iskola székhelyén Orosz Gábor tanít gitárt. Növendékei játszanak az alábbi videón.

Garabonciás módra - Sajóhídvég / Marincsák Réka / társastánc

Sajóhídvégen Marincsák Réka társastánc oktatónk egy-két pillanatfelvétel erejéig megmutatta hogyan is néz ki egy táncóra.

Garabonciás módra - Bekecs / Krucsainé Somogyi Éva / szintetizátor-keyboard

Bekecsen Krucsainé Somogyi Éva szintetizátor-keyboardot oktat évek óta. Növendékei játszanak az alábbi videókon.

Garabonciás módra - Bársony / Hoskó Orsolya / színjáték

A tanév első félévének legnagyobb rendezvénye a karácsonyi műsor volt a színjátszók számára. A Bársony János Általános iskolában három művészeti ág tanárai-diákjai összmunkájából született ez a csodálatos műsor.

Garabonciás módra - Napkor / Balogh Tamás / néptánc

A Napkoron működő néptáncosok tanára Balogh Tamás két rövid kis videóval megmutatta nekünk, hogy a néptáncóra milyen is valójában a hétköznapokban.

Garabonciás módra - Nyíregyháza-Eötvös / Opre Edina / grafika

Nyíregyházán az Eötvös József Gyakorló Általános Iskolában működő grafika tanszakunk mindennapi munkájáról, a gyerekek alkotásairól készített nagyszerű videót tanáruk: Opre Edina. Gratulálok mindenért!

Garabonciás módra - Bekecs / Lukács Éva / szintetizátor-keyboard

Bekecsen Lukács Éva vette át a stafétát korábbi kollégánktól. Növendékeinek játékában gyönyörködhetünk a videóban.

Változás a 2020/2021 évi művészeti versenykiírásokban!

A kialakult járványügyi helyzetre való tekintettel az EMMI Köznevelésért Felelős Államtitkársága és a szakmai szervezetek egyetértésével a zenei és táncversenyek területi válogatóinak és országos döntőinek lebonyolítási rendszere, megváltozik. Valamennyi verseny a személyes megjelenés helyett digitális formában kerül megrendezésre.