Beszámoló 2021 - Nyíregyháza-Eötvös - Grafika

A 2020-2021-es tanévben tanultakról készült ez az összeállítást amely a Nyíregyháza-Eötvös telephely grafikásainak munkáját mutatja be. Tanáruk Opre Edina.

Beszámoló 2021 - Kisgyőr - Népi játékok

A 2020-2021-es tanévben tanultakról láthatunk egy kis összeállítást a kisgyőri apróságok műsorában. A fiatalok a népdalok világába kóstolhatnak bele Rasztóczky Emese segítségével.

Beszámoló 2021 - Kisgyőr - Népzenei ismertetek

A 2020-2021-es tanévben tanultakról láthatunk egy kis összeállítást a kisgyőri apróságok műsorában. A fiatalok a népzene világába kóstolhatnak bele Szatmáriné Csécsi Andrea munkája révén.

Beszámoló 2021 - Miskolc-Bársony - szintetitzátor-keyboard

Tar Balázs növendékeinek játéka látható az alábbi felvételen, amelyet a 2020/2021-es tanév végén készítettek. Kiss Bálint Pál (A2), Szabó Nándor Noel (A4), Ujvári Vince György (A5), Pallai Lili (A5).

Pedagógusnapi köszöntő

Sok szeretettel osztom meg a mellékelt videót, amelyben Dr. Szabóné Bugán Ágnes kolléganőm növendékei köszöntik a pedagógusokat. A magam szerény eszközeivel köszöntöm én is kollégáimat, társaimat e napon! Kívánok nekik erőt, kitartást a mindennapi küzdelemben, és lelket, hogy ezt a küzdelmet mielőbb élményként lássák!

Pedagógusokat keresünk

A Garabonciás Művészeti Iskola a 2021/2022-es tanévre betöltetlen álláshelyeire pedagógust keres B.-A.-Z. megyei és Sz.-Sz.-B. megyei telephelyeire. Betöltetlen álláshelyek:Miskolc és környéke,Nyíregyháza és környéke,Kisvárda és környéke telephelyeken

Sikeres volt az V. Országos Elektroakusztikus-Zenei Verseny

Iskolánk rendezte idén az Az Emberi Erőforrások Minisztériuma által meghirdetett és anyagilag támogatott tanulmányi versenyek közül a háromévenként szervezett V. Országos Elektroakusztikus-Zenei Versenyt. A járványhelyzetre való tekintettel mindezt online formában. A nevezést benyújtó iskolák közül számban is és eredményben is a Garabonciás Művészeti Iskola kiválóan szerepelt, azaz szép számmal nyújtottak be kollégáink felvételeket, és a zsűri értékelése alapján az eredmény terén is jól szerepeltünk.

Anyák napi műsor Kisvárdán

A Vári Emil Általános Iskola anyák napi műsorában szerepeltek a Garabonciás Művészeti Iskola zenészei is. Gratulálunk a szép műsorhoz!

Egy százalék esély - 1% támogatás

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa iskolánk alapítványát! Név: Közös Forrás Alapítvány Adószám: 18423798-1-05