Garabonciás módra - Kisgyőr / Szatmárié Csécsi Andrea / népzenei ismeretek

Kisgyőrben az apróságok a népzene világába kóstolhatnak bele Szatmáriné Csécsi Andrea kalauzolásával.

Garabonciás módra - Harsány / Sólyom Ferenc / Grafika

Harsányban Sólyom Ferenc grafika foglalkozásai jelenítik meg az iskolánk tevékenységét. Irígylem növendékeit. Velem valahogy senki nem hitette el, hogy amit látok, vagy elképzelek, azt le is tudom rajzolni, festeni. Pedig ez is - mint a zene szeretete - minden kisgyerekben mélyen gyökerezik.

Garabonciás módra - Nyítegyháza-Eötvös / Duliczki Tamás / szintetizátor-keyboard

Iskolánkban folyó művészeti nevelés szép példája a Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnáziumban Duliczki Tamás által történő szintetizátor-keyboard oktatás. Növendékei örömére és az iskolák büszkeségére válik munkájuk. Ebbe pillanthatunk bele Duliczki Tamás által felvett és összevágott anyag révén. Köszönet érte!

Garabonciás módra - Nyíregyháza-Arany / Dósa Mihály / szintetizátor-keyboard

Dósa Mihály Nyíregyházán az Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégiumban működő telephelyünkön tanít keyboardot. A videón növendékei játékában gyönyörködhetünk.

Garabonciás módra - Sajóbábony-Sajókeresztúr / Hódi Klára / zongora, citera, ének

Hódi Klára két heylszínen több tanszakon oktat. A 2020/2021-es tanév első félévében végzett munkájukba pillanthatunk bele a videó segítségével.

Garabonciás módra - Sajóbábony-Sajókeresztúr / Knóth Judit / zongora

Knóth Judit két helyszínen is oktat zongorát. Sajóbábonyban és Sajókeresztúron. Mindkét iskolában remek muzsikuspalántákat nevel. Az ő műsoruk látható az alábbi videón.

Farsang Napkoron

Farsang alkalmából 2021. február 2-án a Bakos banda segítségével egy vidám délelőttöt töltöttünk együtt a Napkori Napsugár Óvoda gyerekeivel.

Garabonciás módra - Miskolc / Mészáros Béla / gitár

Vezetőként fontosnak tartom, hogy példamutatással segítsem kollégáim munkáját. Példát abban kívánok mutatni, hogy jókedvű zenészeket nevelek, akik örömmel muzsikálnak.

Garabonciás módra - Miskolc / Lukács Éva / szintetizátor-keyboard

Lukács Éva Miskolcon az iskola székhelyén is oktat szintetizátor-keyboardot. Növendékeinek játékában gyönyörködhetünk a videóra kattintva!