Beszámoló - 2022 / Tiszabezdéd / Szintetizátor-keyboard / Ferenczi József

Tiszabezdéd szintetizátor-keyboard szakos növendékei muzsikálnak a felvételen. Tanáruk Ferenczi József.

Beszámoló - 2022 / Tuzsér / Szintetizátor-keyboard / Ferenczi József

Tuzséron az elektro-akusztikus zenét Ferenczi József tanár úr oktatja a növendékeknek. Az ő előadásukról készült a videó.

Beszámoló - 2022 / Napkor / Néptánc-1 / Balogh Tamás

Napkoron Balogh Tamás kollégánk évtizedek óta neveli a néptánc szeretetére, a néphagyomány őrzésére a fiatalokat. A Mákszemek előadásában játékfűzést látunk: "Sétálunk, sétálunk" címmel.

Beszámoló - 2022 / Napkor / Néptánc-2 / Balogh Tamás

Napkoron Balogh Tamás kollégánk évtizedek óta neveli a néptánc szeretetére, a néphagyomány őrzésére a fiatalokat. A Mákvirágok Néptánccsoport előadásában Kótaji csárdást látunk.

Beszámoló - 2022 / Bekecs / Gitár / Tronka Noa

Tisztelt “Közönség”! Ha az idei félévben ugyan személyesen nem is de videó formájában hallhatjátok és láthatjátok az eddigi közös munkák egy részletét. Fogadjátok szeretettel!

Beszámoló - 2022 / Miskolc-Székhely/ Gitár / Tronka Noa

Beszámoló - 2022 / Nyírgyháza-Móra / Citera / Aros Lilla

Nyíregyházán a Móra Ferenc Általános Iskolában Aross Lilla népzenész nöbendékeinek beszámolójában gyönyörködhetünk.

Beszámoló - 2022 / Tuzsér / Citera / Aros Lilla

A Tuzséron tanuló népzenész növendékeinket Aross Lilla tanítja. Gratulálunk munkájukhoz!

Beszámoló - 2022 / Nyíregyháza - Arany / Szintetizátor-keyboard / Dósa Mihály

Nyíregyházán az Arany János Iskolában dolgozó kollégánknak - Dósa Mihálynak - a szinetizátor-keybord tanszakos neövendékei munkájába nyerünk bepillantást a videó segítségével.