Beszámoló 2021 - Miskolc - Gitár

A miskolci gitáros növendékek munkájáról készült a felvétel. Tanáruk: Orosz Gábor

Beszámoló 2021 - Miskolc - Szintetizátor-keyboard

A Miskolcon tanuló szintetizátorosok online koncertjéről készült ez a kis film, amelyet örömmel tárunk a nyilvánosság elé. Tanáruk: Lukács Éva

Beszámoló 2021 - Kisgyőr - Szintetizátor-keyboard

A Kisgyőrben tanuló szintetizátorosok online koncertjéről készült ez a kis film, amelyet örömmel tárunk a nyilvánosság elé. Tanáruk: Lukács Éva

Beszámoló 2021 - Bekecs - Szintetizátor-keyboard

A 2020/2021-es tanév minden nehézsége ellenére sikeresen zárult. A Bekecsen tanuló szintetizátor-keyboardon tanuló növendékek online koncertjéről készült a felvétel, amelyet örömmel tárunk a nyilvánosság elé. Tanáruk: Lukács Éva

Beszámoló 2021 - Nyíregyháza-Eötvös - Zongora

A 2020/2021-es tanév minden nehézsége ellenére sikeresen zárult. Az Eötvös Gyakorló Általános Iskolában tanuló zongoristáink online koncertjéről készült ez a kis film, amelyet örömmel tárunk a nyilvánosság elé. Tanáruk: Komjáthy Melinda

Beszámoló 2021 - Nyíregyháza-Eötvös - Népi hangszer-3

Nyíregyházán az Eötvös József Gyakorló Általános Iskolában Dr. Szabóné Bugán Ágnes évek óta neveli a gyerekekt a népzene, a népi hangszerek szeretetére. Bár ebben az évben a tavaszi kényszerszünet derékbe vágta a munkánkat, év végére mégis szép program keretében adnak számot a tanultakról.

Beszámoló 2021 - Nyíregyháza-Eötvös - Népi hangszer-2

Beszámoló 2021 - Nyíregyháza-Eötvös - Népi hangszer-1

Nyíregyházán az Eötvös József Gyakorló általános Iskolában Dr. Szabóné Bugán Ágnes évek óta neveli a gyerekekt a népzene, a népi hangszerek szeretetére. Bár ebben az évben a tavaszi kényszerszünet derékbe vágta a munkánkat, év végére mégis szép program keretében adnak számot a tanultakról.

Beszámoló 2021 - Kisgyőr - Népi játékok

A 2020-2021-es tanévben tanultakról láthatunk egy kis összeállítást a kisgyőri apróságok műsorában. A fiatalok a népdalok világába kóstolhatnak bele Rasztóczky Emese segítségével.