1 százalék-2021

Kérjük, hogy támogassa adója 1 %-val iskolánk alapítóját! Közös Forrás Alapítvány 18423798-1-05

Szép siker a Krétakör Művészeti Versenyen

Szép seikert értek el növendékeink a Bíborka Alapfokú Művészeti Iskola által szervezett Krétakör művészeti versenyen. Zongorásaink közül az Ek korosztályban Szőke Dóra arany, illetve Kovács Alíz ezüst minősítést, az A2 korosztályban pedig Novák János ezüst minősítést szerzett.

Dupla Arany a Tűzliliomnak

A Tűzliliom Együttes a Vass Lajos Népzenei Verseny elődöntőjén gyermek-ifjúsági kategóriában Vass Lajos Arany fokozatot értek el, így tovább jutottak a középdöntőbe. A KÓTA Aranypáva Országos Népzenei Minősítőjén Arany fokozatot nyert el az együttes.

GMI Alapító Okirat módosítás tervezet-2022

Elérhető a Garabonciás Művészeti Iskola fenntartójának 1/2022 (V. 12) számú határozata, amelyben az iskolát érintő lényeges változásról döntött.

Nyíregyházi citerásaink bemutatkozása az Eszterlánc Óvodában

2022. április 7-én a nyíregyházi Eszterlánc Északi Óvoda Gyermekmosoly Tagintézményben adtak népzenei koncertet az Eötvös telephely citerás és népi énekes diákjai.

Beszámoló 2022 / Miskolc-Bársony / Zongora-Keyboard / Tar Balázs

A Bársony János Általános Iskolában Tar Balázs szintetizátor-keybord tanszakos növendékeinek félévi vizsgáját látjuk a videón.

Beszámoló - 2022 / Miskolc-Székhely / Zongora-Keyboard / Lukács Éva

Minden növendékkel e tanév szeptemberében kezdtük meg közös munkánkat. Várakozáson felül haladtunk, nagyszerű volt minden tanítvánnyal együtt zenélni.

Beszámoló 2022 / Sajókeresztúr / Zongora / Knóth Judit

A sajókeresztúri zongorás növendékeinknek műsora látható a felvételen. Tanáruk Knóth judit.

Beszámoló 2022 / Sajóbábony / Zongora / Knóth Judit

A sajóbábonyi zongorás növendékeinknek műsora látható a felvételen. Tanáruk Knóth judit.