1 százalék-2021

Kérjük, hogy támogassa adója 1 %-val iskolánk alapítóját! Közös Forrás Alapítvány 18423798-1-05

Beszámoló 2022 / Nyíregyháza - Móra / Kis-Igrice Néptáncegyüttes / Fabu Bettina-Tóth Bence

Kissé megkésve, de annál nagyobb örömmel teszem közkinccsé a nyíregyházi néptáncosaink videóit!

Beszámoló 2022 / Nyíregyháza - Móra / Ifjú-Igrice Néptáncegyüttes / Fabu Bettina-Tóth Bence

GMI Alapító Okirat módosítás tervezet-2022

Elérhető a Garabonciás Művészeti Iskola fenntartójának 1/2022 (V. 12) számú határozata, amelyben az iskolát érintő lényeges változásról döntött.

Igricés sikerek a Vécseyn.

Nyíregyházán a 23. alkalommal megrendezett Vécsey-Vásárhelyi Országos Kamara Néptánc és Népdaléneklési Versenyen sikerrel szerepeltek az Igricések!

Hip Hop tánc Sajóhídvégről

Sajóhídvégen nagyon rég nem volt ilyen sikeres és kedvelt a táncoktatás, mint amióta Vályi Rita tanárnő tanítja a gyerekeket. Nagyon igényes pedagógiai munka és fantasztikus minkát végzett a videó kezelője! Köszönöm! Gratulálok!

Keringő tánc Sajóhídvégről

Szép és nemes tánc. Ahol a lányok igazi nők, a fiúk pedig férfiak! Gratulálok, öröm ezt látni így! Büszke vagyok rátok! Mindenkire! Gyrekekre, tanárokra! Köszönöm!

Koncert a kárpátaljai menekültek megsegítésére

2022. március 11. én pénteken Máriapócson a Családvár vendégfellépői voltunk a Mákvirág néptánccsoporttal, ahol a kárpátaljai menekültek javára gyűjtöttek adományokat.

Közös néptáncpróba

2022 tavaszán már két alkalommal dolgozott együtt az Igrice Néptáncegyüttes Ifi csoportja és a Mákvirág néptánccsoport hétvégi próba keretében közös táncanyag tanulása céljából.