Erdőtakarításon a Garabonciás diákok

Önkéntes munka a Sóstói-erdőben 2022. szeptember 17-én szombaton erdőtakarítási programban vettünk részt a nyíregyházi Eötvös telephelyről hat citerás diákkal, két szülővel és egy régi citerás diákkal.

István a király

Iskolánk néptáncosai szerepelnek a 17. Bogáti Forgatagon előadott István a király c. darabban! Büszkék vagyunk rátok!

Versenyek az alapfokú művészeti iskolák részére

Az alapfokú művészeti iskolák tanulói számára meghirdetett versenyen az alapfokú művészeti iskolákkal tanulói jogviszonyban álló növendékek vehetnek részt. Részletek: https://www.oktatas.hu/kozneveles/tanulmanyi_versenyek_/muveszeti_versenyek/versenykiiras

Pedagógusok jelentkezését várjuk

A Garabonciás Művészeti Iskola a 2022/2023-as tanévre betöltetlen álláshelyeire pedagógust keres B.-A.-Z. megyei és Sz.-Sz.-B. megyei telephelyeire. Betöltetlen álláshelyek:Miskolc és környéke, Nyíregyháza és környéke, Kisvárda és környéke telephelyeken.

Beszámoló 2022 / Sajóhídvég / Time of my life / Vályi Rita

A videóban a Sajóhídvégen moderntáncot tanuló lányok "Time of my life" c. koreográfiáját látjuk.

Beszámoló 2022 / Sajóhídvég / Latin tánc / Vályi Rita

A videóban a Sajóhídvégen moderntáncot tanuló lányok "Latin tánc" c. koreográfiáját látjuk.

Beszámoló 2022 / Sajóvámos / Time of my life / Vályi Rita

A videóban a Sajóvámosi moderntáncot tanuló kicsi lányok "Time of my life" c. koreográfiáját látjuk.

Beszámoló 2022 / Sajóhídvég / Macarena dance / Vályi Rita

A videóban a Sajóhídvégen moderntáncot tanuló lányok "Macarena dance" c. koreográfiáját látjuk.

Beszámoló 2022 / Sajóvámos / Macarena / Vályi Rita

A videóban a Sajóvámoson moderntáncot tanuló nagylányok "Macarena" c. koreográfiáját látjuk.