Első Garabonciás Őszi Forgatag

2019.10.24-én hagyományteremtő céllal került megrendezésre Nyíregyházán az Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnáziumban az I. Garabonciás Őszi Forgatag.

Növendékeink állapotfelmérése 2019

Még 2011-ben a TÁMOP-3.4.3 pályázat során kidolgoztunk egy saját felmérési rendszert a növendékeink testi-lelki-szellemi állapotáról, amelyet egy fejlesztési program elején (bemeneti értékelés) és végén (kimeneti értékelés) is elkészítettünk. Pedagógia tevékenységünk fejlesztése céljából készült ez az átfogó vizsgálat, amely során legalább 5 tanéven keresztül dokumentáljuk a hozzánk járó növendékek ezirányú vizsgálatainkat.

Pedagógusokat keresünk

A Garabonciás Művészeti Iskola a 2019/2020-as tanévre betöltetlen álláshelyeire pedagógust keres B.-A.-Z. megyei és Sz.-Sz.-B. megyei telephelyeire. Betöltetlen álláshelyek:Miskolc és környéke,Nyíregyháza és környéke,Kisvárda és környéke telephelyeken

GMI Alapító Okirat módosítás - 2019.05.15

A cikkeben található linkről letölthető a Garabonciás Művészeti Iskola Alapító Okiratának 2019.05.15-i tervezett módosítása, amely módosítás az engedélyezendő telephelyek miatt szükséges.