Danku Gábor kiemelt nívódíjban részesült Sándorfalván

Sándorfalván 2022. május 6-án a Sándorfalvi Térségi Alapfokú Művészeti Iskola által szervezett Elektronikus-zenei Találkozó és Versenyen vettünk részt, amelyet keyboard - zongora tanszakos tanulók, illetve kamara csoportok részére hirdettek meg. A verseny egy döntőből állt, amely során egyéni kategóriában két szabadon választott darabot kellett megszólaltatni a jazz, a klasszikus zene, vagy a popzene területéről. Az egyik darabnak automata kísérettel, a másik darabnak klasszikus zongorázási technikával, kíséret nélkül kellett megszólalnia.

A Nyíregyházi Arany János Gimnázium tanulója, Danku Gábor A/6 osztályos diákunk, IV. korcsoportban a kitűnő, I. helyezést (kiemelt nívódíj) ért el.

Külön öröm és megtiszteltetés, hogy a zsűri értékelésekor kiemelte Gábor játékát!

Felkészítő tanár: Dósa Mihály