Adventi szolgálat / Tűzliliom Együttes

2019_12_20_eotvos_tuzliliom

Növendékeink (20 diák) 2019. december 10-én családtagjaiknak, tanáraiknak énekeltek és citeráztak karácsonyi népdalokat és népénekeket. A következő napon már Sóstóhegyen színesítették muzsikájukkal a Szent István Nemesi Rend Első Alapítványának karácsonyi ünnepségét (7 diák). Két nap múlva, december 13-án pedig a sóstóhegyi Kálvineum Református Idősek Otthona lakóinak sikerült örömöt szerezni ünnepi műsorukkal (9 diák). A jósavárosi Gyertyafény Idősek Klubjában 9 gyermek vállalta, hogy a karácsonyi összejövetelen szerepel (december 16). December 20-án az Eötvös Gyakorló aulájában az alsó tagozatosok közös ünnepi éneklésén az együttes 10 tagja adott emlékezetes élményt népzenei műsorával. Növendékeink nemcsak zenéltek a koncerteken, hanem még a közönséget is sikerült megnyerniük közös éneklésre.

Köszönjük a szülők segítségét!
Tanár: Dr. Szabóné Bugán Ágnes Marianna

További képekért kattints a linkre!