Általános magatartási szabályrendszer

Az Operatív Törzs által összeállított általános szabályrendszerrel segíti a helyes magatartási szabályok betartását.

Járványügyi kérdőív

A kialakult járványügyi helyzet miatt szükséges beszerezni a szülőktől a Garabonciás Művészeti Iskola keretein belül szervezett alapfokú művészetoktatásban való részvételéhez a járványügyi kérdőívet.

Intézkedési terv a 2020/2021. tanévben a köznevelési intézményekben a járványügyi készenlét idején alkalmazandó eljárásrendről

Az Emberi Erőforrások Minisztériumának idevonatkozó dokumentuma alapján elkészítettem az iskolánk Intézkedési tervét a 2020/2021. tanévben a köznevelési intézményekben a járványügyi készenlét idején alkalmazandó eljárásrendről.

2020-2025 közötti vezetési program elfogadása

Ezúton bocsátom a nyilvánosság elé a Garabonciás Művészeti Iskola 2020-2025-ös időszakára készített vezetési programomat.

Vezetői önértékelés - a szülők elégedettségét mérő kérdőív

Az intézményvezető munkájáról az intézményünkben tanuló növendékek szülei az alábbi űrlap kitöltésével mondhatnak véleményt. Várjuk a válaszaikat!

Pedagógusokat keresünk

A Garabonciás Művészeti Iskola a 2020/2021-es tanévre betöltetlen álláshelyeire pedagógust keres B.-A.-Z. megyei és Sz.-Sz.-B. megyei telephelyeire. Betöltetlen álláshelyek:Miskolc és környéke,Nyíregyháza és környéke,Kisvárda és környéke telephelyeken

Pótvizsga időpontja 2020.08.31

A pótvizsgára való jelentkezés határideje: minden év június 30. A vizsgákra való jelentkezés módja: az alábbi űrlap kitöltésével lehetséges. Vizsgára jelentkezhet a tanuló, de a tanuló nevében jelentkezhet a szülő, vagy a főtárgytanár.

Digitális tankönyvek az iskolák 1-2. osztályai számára

A Nyíregyházi Egyetem Zenei Intézetének munkatársai az EFOP-3.4.3-16-2016-00018 azonosító számú „Tudásfejlesztés és –hasznosítás a Nyíregyházi Egyetemen” pályázat keretében A néphagyományokon alapuló ének-zenei iskolai gyakorlat megújítása témában digitális tankönyveket fejlesztettek az iskolák alsó évfolyamai számára.

GMI Alapító Okirat módosítás - 2020.05.15

A fenti linkről letölthető a Garabonciás Művészeti Iskola Alapító Okiratának 2019.05.15-i módosítás tervezete, amely módosítás a bevezetendő új tanszakok miatt szükséges.