Első Garabonciás Őszi Forgatag

2019.10.24-én hagyományteremtő céllal került megrendezésre Nyíregyházán az Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnáziumban az I. Garabonciás Őszi Forgatag.

Növendékeink állapotfelmérése 2019

Még 2011-ben a TÁMOP-3.4.3 pályázat során kidolgoztunk egy saját felmérési rendszert a növendékeink testi-lelki-szellemi állapotáról, amelyet egy fejlesztési program elején (bemeneti értékelés) és végén (kimeneti értékelés) is elkészítettünk. Pedagógia tevékenységünk fejlesztése céljából készült ez az átfogó vizsgálat, amely során legalább 5 tanéven keresztül dokumentáljuk a hozzánk járó növendékek ezirányú vizsgálatainkat.

Garabonciás Művészeti Alapvizsga

2019. 06. 19-én tartottuk művészeti alapvizsgánkat, melyre minden tanszakról érkeztek A6 évfolyamú növendékek!

2019.06.07. Péntek esti hangzavar

A név (cím) kötelez. Ez a koncert tényleg hangzavar volt, de szerencsére volt hangosítás! Így azok is élményben részesültek, akik a hintán.mászókán lógtak, vagy épp a fűben henteregtek. Kell ennél jobb? Ebben az évben a hangszeres zenészek mellett bemutatkozott a Smart Academy Cheeky Monkey (angol) és Csodamuzsika (ovizene) csoportjai. Az est zárásaként Make Some Noise zenekar lépett fel. A koncerten készült képekért kattints a linkre!

2019.05.21. Nyíregyháza - Móra Tanszaki Hangverseny

2019. május 21-én tanszaki hangversenyt tartottunk Nyíregyháza - Móra telephelyen.

2019.04.09. Móra Napok Nyíregyházán

Az Nyh-Móra telephely legkisebb furulyásai a Móra-napok keretén belül megrendezésre kerülő Gyémántcserép rajzverseny eredményhirdetésén léptek fel április 9-én.

Grafikai Tárlat - Képzőművészeti Verseny 2019.

2019. májusában került megrendezésre a Grafikai Tárlat - 2019. elnevezésű képzőművészeti verseny, melyre négy iskolából érkeztek pályaművek.

2019.05.18. KÓTA Népzenei Minősítő Verseny Kunhegyesen

2019. május 18-án a nyíregyházi Eötvös-telephely 2 együttese a KÓTA Népzenei Minősítőn vett részt Kunhegyesen.

Pedagógusokat keresünk

A Garabonciás Művészeti Iskola a 2019/2020-as tanévre betöltetlen álláshelyeire pedagógust keres B.-A.-Z. megyei és Sz.-Sz.-B. megyei telephelyeire. Betöltetlen álláshelyek:Miskolc és környéke,Nyíregyháza és környéke,Kisvárda és környéke telephelyeken