Beszámoló 2022 / Miskolc-Herman / Zongora / Knóth Judit

Knóth Judit kolléganőm két éve tanít a Herman Ottó Gimnáziumban Miskolcon. Növendékeinek élményszerű játékát elnézve azt gondolom, eredményesen. Gratulálok a növendékek játékához, és Judit munkájához is!

Beszámoló 2022 / Sajóhídvég / Latin tánc / Vályi Rita

A videóban a Sajóhídvégen moderntáncot tanuló lányok "Latin tánc" c. koreográfiáját látjuk.

Beszámoló 2022 / Sajóhídvég / Time of my life / Vályi Rita

A videóban a Sajóhídvégen moderntáncot tanuló lányok "Time of my life" c. koreográfiáját látjuk.

Beszámoló 2022 / Sajóhídvég / Macarena dance / Vályi Rita

A videóban a Sajóhídvégen moderntáncot tanuló lányok "Macarena dance" c. koreográfiáját látjuk.

Beszámoló 2022 / Sajóvámos / Time of my life / Vályi Rita

A videóban a Sajóvámosi moderntáncot tanuló kicsi lányok "Time of my life" c. koreográfiáját látjuk.

Beszámoló 2022 / Sajóvámos / Macarena / Vályi Rita

A videóban a Sajóvámoson moderntáncot tanuló nagylányok "Macarena" c. koreográfiáját látjuk.

2022 év végi koncert / Kisvárda / Pokol Miklós

Pokol Miklós kollégánk év végi koncertjét érdemes végig nézni minden zenét tanító művésztanárnak!

Online alapvizsga - 2022

2022.06.11-én hét növendékünk tett online művészeti alapvizsgát. A vizsgáról készült dokumentumok alább elérhetőek.

Pedagógusok jelentkezését várjuk

A Garabonciás Művészeti Iskola a 2022/2023-as tanévre betöltetlen álláshelyeire pedagógust keres B.-A.-Z. megyei és Sz.-Sz.-B. megyei telephelyeire. Betöltetlen álláshelyek:Miskolc és környéke, Nyíregyháza és környéke, Kisvárda és környéke telephelyeken.